0

Nasi jadą na finały!

Aktualności | 2016-09-09 | Publikujący: Lubań "Miasto"

4 września br. zakończyły się Eliminacje do „Memoriału im. Stanisława Wolickiego. Ostatnie zawody cyklu odbyły się w Bolkowie.

W kategorii do lat 12 zwyciężyła Martyna Olejniczak z Koła PZW Piechowice. Drugie miejsce zajął Dawid Tkaczyk z Koła PZW Pieńsk, a trzecie Kacper Ogrodniczak z PZW Bolków.

W kategorii do lat 14 zwyciężył nasz reprezentant Damian Walaszczyk (łączna waga 1500g), który wyprzedził na podium Macieja Ziółkowskiego i Kacpra Zająca (obaj PZW Lwówek Śląski).

W kategorii do lat 16 podium zdominowali zawodnicy Koła PZW Miejsko-Gminnego w Bogatyni. Pierwsze miejsce zajęła Weronika Szmytka, drugie Kamil Stacewicz, a trzecie Emil Milewski (1555g).

W klasyfikacji generalnej, po trzech turach, dwóch naszych zawodników zajęło najwyższe miejsca. W kategorii do lat 14 triumfował Damian Walaszczyk, a w kategorii do lat 16 Gabriel Wolski. Obaj będą reprezentowali Okręg na zawodach, które odbędą się 10 września 2016 roku na Kanale Żerańskim. Gratulujemy i życzymy powodzenia!