Walczyli o puchary

Aktualności | 2016-09-18 | Publikujący: Lubań "Miasto"

W niedzielę 18 września br. nad stawem Uniegoszcz nr I oraz nr II odbyły się zawody wędkarskie o Puchar im. Jerzego Szmajdzińskiego. Impreza cieszyła się wśród wędkarzy ogromnym zainteresowaniem. W kilkudziesięcioosobowej rzeszy znaleźli się zaproszeni goście z Niemiec.

Wśród młodszej grupy triumfował Konrad Undro (3235 pkt.), który na podium wyprzedził Damiana Walaszczyka (2705) oraz Gabriela Wolskiego (2030). Czwartą lokatę zajął Michał Górski, a piątą Martin Walada.

Wśród seniorów równych sobie nie miał Rafał Wolski, który uzbierał łącznie 3655 pkt. Drugi był Adam Undro (2740), a trzeci Józef Moch (2390). Tuż za podium uplasowała się Natalia Rudnicka (1300), natomiast piąta lokata przypadła Robertowi Jaraczowi (1065). Wszyscy zawodnicy otrzymali puchary, które ufundowały osoby wspierające działalność naszego koła, a co za tym idzie społeczności wędkarskiej (DZIĘKUJEMY!). Puchary trafiły także w ręce najmłodszego zawodnika (Dawid Kamiński), najstarszego zawodnika (Józef Wójcik) oraz najlepszego obcokrajowca (Paul Fibiga).

Dodajmy, że swoją obecnością podczas zawodów zaszczycił prezes Zarządu Okręgu PZW Jelenia Góra Kol. Antoni Lewkowicz, a także pan Marek Kamiński (prezes PEC w Lubaniu), pan Andrzej Adamczuk (szef firmy ubezpieczeniowej "Bezpieczna Pryszłość"), pani Daria Trefler (przedstawiciel firmy motoryzacyjnej Zawodni), pan Krzysztof Jaworski (prokurent spółki SPS sp. z o.o) oraz pan Edward Witecki (koordynator SLD na powiat lubański). Zarząd naszego koła za pomoc przy organizacji zawodów dziękuje także panu Krzysztofowi Gałeckiemu. Obecny na zawodach chciał być także burmistrz miasta Arkadiusz Słowiński. Niestety włodarza Lubania w domu zatrzymała gorączka (życzymy powrotu do zdrowia!).